Milupa Aptamil 1 900 g

Milupa Aptamil 1 900 g
Ürün Kodu: 289900

SATIŞ FİYATI:
74,90 KDV DAHİL
AD
Milupa Aptamil 1 900 g

Milupa Aptamil 1 900 g, CarrefourSA Biberon Toz Mamaları reyonunda yer alıyor. Bebek sütü sayesinde yavrunuzun ihtiyaç duyduğu besin takviyesini vitamin ve minerallerle karşılayabilirsiniz.

Uzmanlar ve doktorlar, anne sütünün yetersiz kaldığı ya da hiç olmadığı durumlarda bebeğinizin yeteri kadar besin alması için ürünü öneriyor. Ürün, anne sütüne yakın bir beslenme olanağı sunuyor. Çeşitli nedenlerden ötürü anne sütünün az olması ya da oluşmaması, bedensel rahatsızlıklar ve buna benzer durumlar için ek gıda, uzmanlar tarafından doktor kontrolü eşliğinde geliştirilmiştir. LCP, prebiyotik lif ve nükleotid içermesi nedeni ile biberon maması, anne sütü ile beslenemeyen bebeklerin büyümesi için ihtiyaç duydukları maddeleri elde etmesine yardımcı oluyor.

Doğum itibarı ile kullanıma uygun olan bebek sütü, klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Kolay bir şekilde hazırlanır ve bebeğinizin gelişimini tamamlaması için gerekli olan tüm maddeleri barındırıyor. Prebiyotik lif karışımı, sindirim sistemini geliştirmeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye de destek oluyor. Ürün, bebeğiniz doğumundan 6. ayını doldurmasına kadar olan sürede kullanılır. Ürünü sepetinize ekleyip hemen sipariş verebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: