Monopod Selfie Çubuğu Bluetooth

Monopod Selfie Çubuğu Bluetooth
Ürün Kodu: 451033

SATIŞ FİYATI:
19,90 KDV DAHİL
AD


Monopod Selfie Çubuğu Bluetooth

Apple iphone 5s Selfie Çubuğu, yeni bir akımın en mükemmel ürünü diyebiliriz. Bu ürün ile #Selfie çekimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sokakta dolaşırken bir çok kişinin elinde gördüğünüz, telefonun yada fotoğraf makinesinin bağlı olduğu o ilginç çubuk Selfie Çubuğu. Bu ürünün özelliklerine geldiğimizde diğer ürünlerden ziyade daha kullanışlı ve daha teknolojiktir. Bluetooth bağlantısını kullanarak Apple iphone 5s ile eşleşiyor ve sizin yapmanız gereken sadece iphone 5s cihazınızı selfie çubuğuna bağlayarak istediğiniz anı tuşa basarak kaydetmeniz kalıyor. Piyasada bulunan diğer selfie çubuklarında bu imkan bulunmamaktadır. Telefonunuzun zamanlayıcısını açmanız gerekmektedir çekim yapabilmeniz için ama bu üründe tutma bölümüne konulan tuş ile istediğiniz anı tek tuşa basarak çekebiliyorsunuz. 
 
* Selfie Çubuğu (Özçekim Çubuğu) 
* Bluetooth Bağlantısı
* En düşük uzunluğu 23 cm
* En yüksek uzunluğu 1,10 cm
* Kaymaz kol tutacağı
* Bir yabancıya ihtiyaç duymadan her yerde fotoğraf çekilebilirsiniz. 
* Ayarlanabilir başlığı ile 180 derece döndürebilirsiniz. 
* Sabitlenebilir
* Kol üzerinde fotoğraf çekme düğmesi ile rahatlıkla fotoğrafınızı istediğiniz an çekebilirsiniz. (Bluetooth Bağlantısı ile)
* Tripod özelliği ile destekleyen fotoğraf makinelerine bağlayabilirsiniz. 

Wireless Mobile Phone Monopod Kutu İçeriği (LCS-098)
 
* 1 adet monopod
* 1 adet telefon tutacağı başlığı
* 1 adet V9 data kablo
 
Seflie Çubuğu ile Neler Yapılabilir (Özçekim)

* Bisiklet kullanırken kendinizi video'ya kaydedin.
* Kayak yaparken
* Paraşütle atlarken
* Yürüyüş yaparken
* Kayalara tırmanırken
 
Tüm telefon modelleri için uygundur. Ayrıca destekleyen fotoğraf makinelerinde bu ürünü kullanabilirsiniz. Bu ürünün diğer adı monopod 'dur.

 

Diğer sitelerle aramızdaki fiyat farkının nedenlerinden biri bluetooth butonunun, çubuğu tutma bölümünde yer alması yani ekstra bir kumandaya gerek kalmamasıdır. Ayrıca telefonun yerleştirildiği alanın otomatik ayarlanabilir olması, piyasada bir çok düşük kaliteli selfie çubuğunun telefon monta yerinin metal ve manuel olması cihazınıza zarar vermektedir.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: