Müpa Mantar Dilim 400 g

Müpa Mantar Dilim 400 g
Ürün Kodu: 253455

SATIŞ FİYATI:
5,99 KDV DAHİL
AD
Müpa Mantar Dilim 400 g

Beyaz rengi, diri yapısı ve tazeliğiyle ön plana çıkan Mupa mantar dilim geniş ve farklı kullanım alanlarıyla sizinlerin beğenisine sunuluyor. CarrefourSA sebze reyonlarında yer alan ve içerdiği yoğun protein ve demir sayesinde pek çok hastalığa karşı direnç kazandıran Müpa mantar dilim sahip olduğu diğer vitamin ve mineraller ile de sağlıklı beslenmenize yardımcı olur.Siz, aileniz ve sevdikleriniz için taze olarak sunulan mantarlar ile yemek tariflerinize lezzet katabilir, şık ve benzersiz sunumlar yapabilirsiniz.

Meyve ve sebze reyonunda yer alan birbirinden taze ürünlerden biri olan Müpa mantar dilim yemek yapımında hız kazandıran bir özelliğe sahiptir.Dilimlenmiş olması nedeniyle zahmetsizce kullanılan bu ürün pek çok yemek ve salata tarifi ile de uyum gösterir. 

CarrefourSA Müpa mantar dilim öğünlerin vazgeçilmez yiyeceklerinden olan çorba, salata, pizza için de en uygun ve en lezzetli yiyecek olarak tercih edilir.Özellikle yağsız ve lifli yapısı sayesinde diyet salatalarında yer alır. Kullanıma hazır şekilde paketlenmiş olması sayesinde mutfakta pratik olmanızı sağlar.

Nefis tat ve lezzette olan Müpa mantar dilimi denemek için ürünü farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.253455
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: