Natures Pride Organik Kuru İncir 500 g

Natures Pride Organik Kuru İncir 500 g
Ürün Kodu: 349106

SATIŞ FİYATI:
23,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Organik natures pride kuru incir sayesinde inciri sadece yaz mevsiminde değil tüm yıl boyunca güvenle tüketebilirsiniz. Organik meyve ve sebzeler, hem daha lezzetli hem de sağlık açısından mutfaklarınızda bulunması gereken gıdaların başında geliyor. Organik tarım yoluyla üretilen incirlerin kurutulmasıyla elde edilen organik natures pride kuru incir, incirin tüm besin değerlerini korumasının yanında lezzetinden de bir şey kaybetmemesini sağlıyor.

Sezonluk bir meyve olan incir, doğal yollarla kurutularak tüm yıl boyunca tadından ve faydalarından bir şey kaybetmeden mutfaklarınıza giriyor. Kuru incir, gribal enfeksiyonları engelleme özelliğinden dolayı kışın bolca tüketilmesi gereken bir besindir. İçerdiği bolca kalsiyum sebebiyle çocuklarınız da tüketmesi gereken gıdalardan biridir. Az kalorili olması sebebiyle rejim yapanlar ve sağlıklı beslenenler tarafından da tercih edilir. İçerdiği yüksek lif sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.

Kuru incir antioksidan açısından zengin olup aynı zamanda da iyi bir B vitamini kaynağıdır. Organik natures pride kuru inciri kahvaltılarınızda, salatalarınızda ve tatlılarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 500 gr'lık paketler halinde satışa sunulan ürünü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

349106
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: