Nestle Damak Çikolata 90 g

Nestle Damak Çikolata 90 g
Ürün Kodu: 286352

SATIŞ FİYATI:
4,90 KDV DAHİL
AD
Nestle Damak Cikolata 90 g

Lezzetin yanı sıra herkesin en fazla keyif aldığı yiyeceklerden biri olan Nestle Damak Çikolata 90 g ile klasik lezzete doyuyorsunuz. Şık tasarımlı paketinde doksan gramlık içerikle tüketiciye ulaşan ürün, nefis sütlü çikolatanın bol Antep fıstığı ile bütünleşmesinden oluşuyor. Kaliteli ve bol sütlü ve bol fıstıklı içeriği sayesinde protein ve vitamin açısından da zengin bir besin haline geliyor. Doğal ve sağlıklı bir gıda olarak içerisinde herhangi bir suni katkı maddesi ya da koruyucu barındırmıyor.
CarrefourSA raflarında Tablet Çikolatalar bölümünde sizlere sunulan ürün, tatlı ihtiyacını en lezzetli şekilde giderirken, çok faydalı bir atıştırmalık olarak da günlük beslenmenizdeki yerini alıyor. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaştan kişiye hitap ediyor. Ürün, dikdörtgen formunda ve bölünebilen küçük parçalar halinde hazırlanıp paketleniyor. Aile fertlerinize, sevdiklerinize, hatta çocuklarınıza bile sağlıklı bir keyif olarak ürünü ikram edebilirsiniz. Arkadaş toplantılarınızda birer fincan Tük kahvesi yanında dostlarınıza da sunabilirsiniz.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; yıllardır bir klasik haline gelmiş değişmeyen lezzetle en mutlu anlarınızda keyfinizi katlayabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: