Next X Box HD Uydu Alıcısı

Next X Box HD Uydu Alıcısı
Ürün Kodu: 420691

SATIŞ FİYATI:
89,99 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Küçük ve kullanışlı tasarımı ile ön plana çıkan Next X Box HD Uydu Alıcısı, televizyonlarınızda temiz ve akıcı bir görüntü sağlar. FTA girişi sayesinde uydudan gelen her türlü yayını televizyonunuza aktarır.

Next HD uydu alıcısı, yüksek çözünürlükte gelen sinyalleri çözerek, HD kanalları izlemenize olanak tanır. HDMI girişi ile HD ses ve görüntü akışı sağlar. S-232, SPDIF ve USB girişi ile diğer cihazlarla da rahatlıkla kullanabilir. Uydu alıcısı frekansları tam aktarması sayesinde görüntülerde donma, takılma gibi sorunlar yaşamanızı engeller.

Bilgisayar, harici bellek ya da flash diskten aktaracağınız uyumlu formattaki dizi, film ve video ve resimlerinizi Next X Box aracılığıyla rahatlıkla açabilirsiniz. AVI, DAT, DivX, GIF, JPG, MKV, MP3, MP4, Mpeg2, VOB, WM ve Xvid MOV formatındaki tüm dosyalarınızı televizyonunuza aktararak seyredebilirsiniz. Ebeveyn kontrol özelliği ile çocuğunuz üzerinde kötü etkisi olacak kanalları kontrol edebilir, siz yokken çocuğunuzun kanalı açmasını engelleyebilirsiniz.

Ürün, en çok kullandığınız kanalları favori listenize ekleyerek bu kanallara daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı da sağlar. Alt yazı dil desteği ile dilediğiniz kanalı orijinal dili ve alt yazısı ile birlikte izleyebilirsiniz.

Televizyon, kamera ve aksesuarları kategorisinde yer alan Next X Box HD Uydu Alıcısı'nı satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: