Ofşeker Küp Şeker 1 kg

Ofşeker Küp Şeker 1 kg
Ürün Kodu: 285189

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ofşeker Küp Şeker 1 kg

İş yerlerinde ya da evlerde tüketilen çay ve kahvenin tatlandırılmasında sıklıkla kullanılan ürün, toz formundaki tatlandırıcıları kullanmayanların yöneldikleri ürünler arasında başı çeker. CarrefourSA tarafından Mutfak Şekerleri bölümünde sizlere sunulan Ofşeker Küp Şeker 1 kg ile arzu ettiğiniz sıcak içeceği kolaylıkla tatlandırabilirsiniz. Ürünün kapasitesi dolayısıyla mutfağınızdaki tatlandırıcı ihtiyacınızı uzun süreli olarak giderebilirsiniz.
Kendi hazırladığınız sıcak içeceklerin yanı sıra pakette satılan hazır sıcak içeceklerin de daha lezzetli olması için değerlendirebileceğiniz ürün, vücudunuzun gereksinim duyduğu enerjinin bir kısmını da giderebilir. Hareketli bir yaşantısı olanlar ya da yoğun enerji gerektiren sporlarla ilgilenenler, ürünü diledikleri zaman rahatlıkla tüketebilirler.
Geleneksel Türk ikramlarının olmazsa olmazı konumundaki çayın yanında daima ikram edilen tatlandırıcı, sıcak içeceklerin içine atılıp eritilerek kullanılabilir. Ayrıca, çeşitli yöntemlerle toz ya da pudra formuna getirebileceğiniz ürünü çeşitli tatlı ve kurabiyelerin lezzetlerini artırmak ve görünümlerini zenginleştirmek için de kullanabilirsiniz. Toz formuna getirilen ürünü kapaklı kavanozlarda nemden uzak tutarak saklamanız uygun olur.
1 kilogramlık ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: