Ofşeker Toz Şeker 1000 g

Ofşeker Toz Şeker 1000 g
Ürün Kodu: 285190

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ofşeker Toz Seker 1000 g

CarrefourSA’nın Mutfak Şekerleri bölümünde yer alan ürün, geniş kullanım alanına sahip olan temel besin maddelerinden biridir. Küçük kristal yapısı ile masalarınıza lezzet getiren ürün, içecekleri tatlandırmaktan tatlı yapımına kadar birçok şekilde tüketilir.
Çaya eklenerek daha tatlı ve lezzetli olmasını sağlayan ürünü kahveden ev yapımı limonatalara kadar tatlandırmak istediğiniz her türlü içecekte kullanabilirsiniz. Kolay çözünen yapısı ile sıcak içeceklere katıldığında hemen eriyen ürün, mayalı ve mayasız hamur işlerine de ilave edilir. Özellikle şerbet yapılarak geleneksel tatlarda yer bulan ürün, ince kristal yapısı ile mayhoş lezzetteki taze meyvelerin üzerine serpiştirilerek alternatif bir şekilde de kullanılabilir. Kurabiyelerin üzerini süslemek için de ideal bir malzeme olan ürünü eriterek karamel haline de getirebilirsiniz. Akışkan bir kıvama sahip olan karameli, sunumlarınızı süslemek ve pratik tatlılar hazırlamak için kullanabilir ya da soğutarak doğrudan tüketebilirsiniz.
1 kiloluk ambalajlarda satılan ve uzun dönem kullanabileceğiniz ürünü nemden ve ısıdan koruyarak hava almayacak şekilde saklayabilirsiniz. Mutfağınızdan eksik etmeyeceğiniz Ofşeker Toz Şeker 1000 g’ı hemen sepetinize ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: