Okey Zirve

Okey Zirve
Ürün Kodu: 81684

SATIŞ FİYATI:
23,80 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Yaşadığınız anların tadını çıkarmanız ve aldığınız hazzı katlamanız için tasarlanan Okey Zirve hem siz hem de partneriniz için ilişkinizi renklendirir. Rezervuar uçlu tırtıklı yapısı ile eğlenceli ve zevkli dakikalar yaşamanızı sağlar. Okey Zirve'nin özellikleri arasında yer alan kayganlaştırıcı doku, ürünü her an rahatlıkla kullanmanıza olanak tanır.

Doğum kontrolü konusunda en hızlı ve pratik çözümlerden olan prezervatif kullanımı ne yazık ki gerektiği kadar önemsenmemektedir. Partnerlerin sağlığını etkileyebilecek kimyasalları içermeyen, kolay erişimi olan ve hem doğum kontrol hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruma sağlayan Okey Zirve prezervatif ile ilişki sonrasında aklınıza takılan soru işaretlerinin sizi rahatsız etmesini de önleyebilirsiniz. Vanilyalı kokusu, kayganlaştırıcı jel içeriği, tırtıklı kabartmalı yapısı ile daha fazla zevk, daha fazla performans, daha farklı bir ilişki garantisi verir. Ürün, gerektiğinde Okey Sıcak Temas Kayganlaştırıcı Jel ve Okey Çilekli Kayganlaştırıcı Jel ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir.

Prezervatifler kategorisinde yer alan ve rezervuar uçlu tırtıklı, kabartmalı ve kayganlaştırıcı jel içeren ürüne sahip olmak için prezervatifi hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: