Omo Sıvı 2700 ml ve Yumoş Extra 1440 ml

Omo Sıvı 2700 ml ve Yumoş Extra 1440 ml
Ürün Kodu: 479880

SATIŞ FİYATI:
33,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Omo Sıvı 2700 ml ve Yumoş Extra 1440 ml
Elde ve özel yıkama deterjanları bölümünde yer alan Omo Sıvı 2700 ml ve Yumoş Extra 1440 ml, derinlemesine temizlik ve mis gibi kokan çamaşırlar için pratik bir set sunuyor. Çiçek esanslarıyla eşsiz ferahlığa sahip sıvı deterjanı ve Yumoş'un enfes kokulu yumuşatıcısını evinize ulaştıran ikili paket çamaşır yıkamayı pratik ve kolay bir hale getiriyor.

Çamaşır makinenizin deterjan haznesine doldurarak kullanabileceğiniz sıvı deterjan, akışkan formu ile çamaşır lifleri arasına kolayca nüfuz ederek etkileyici temizlik sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen Omo sıvı deterjan zorlu lekelere karşı derinlemesine etki sunuyor. Kendinizin ve çocuklarınızın kıyafetlerinde güven duyarak kullanabileceğiniz ürün, kısa programda bile etkileyici sonuç almanıza imkan tanıyor. Ferahlatıcı parfüme ve güçlü formüle sahip Omo Active, çamaşırlarınıza arzu ettiğiniz beyazlığı ve temizliği kazandırıyor. İki farklı kokunun birleşimiyle eşsiz bir parfüm sunan Yumoş Extra, ferahlık kapsülleri ile geliştirilmiş formülü sayesinde etkisi uzun süreli tazelik sağlıyor.

Çamaşırlarınıza yumuşaklık sağlayan Yumoş ve hijyen kazandıran Omo’nun eşsiz birlikteliğine sahip ikili avantaj paketine CarrefourSA kalitesi ile sepetinize ekleyerek kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: