Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Active Fresh 7 kg

Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Active Fresh 7 kg
Ürün Kodu: 304197

SATIŞ FİYATI:
36,90 KDV DAHİL
AD
Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Active Fresh 7 kg

Otomatik çamaşır makinesi deterjanları, özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde çok miktardaki çamaşırın hızlı ve etkili bir şekilde temizlenmesine yardım eder. CarrefourSA Matik Deterjanlar bölümünde sizlere sunulan Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Active Fresh 7 kg ile her türlü çamaşır ve kıyafetlerinizi rahatlıkla yıkayabilir; yıkama sonrasında eşyalarınızın mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün sahip olduğu etkili parfümle çamaşırlarınızdaki hoş koku uzun süre devam eder.
Hassas cilde sahip olanların da kullanabilecekleri ürün, ciltte kızarıklık ya da kaşınma gibi deterjandan kaynaklanabilecek olumsuzluklara sebebiyet vermez. Zorlu lekelere karşı geliştirilen formülüyle etkili bir çözüm sunan ürün, ambalajında belirtilen ölçülerde çamaşır makinesine eklenerek lekeli giysilere karşı en iyi sonuç elde edilebilir. Renkli giysilerin doğal renklerini koruyarak temizleyen ürünü, her renk çamaşırın yıkanması sırasında kullanabilirsiniz Yalnızca çamaşırlarınızı değil; perde, nevresim, çarşaf, yastık kılıfı gibi pek çok ürünü de temizlemeye yardım eden ürünle onlarca yıkama gerçekleştirebilir; yüksek temizlik performansı sayesinde yıkadığınız her türlü çamaşırı en üst seviyede temizlenmiş olarak kullanabilirsiniz.
7 kilogramlık ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: