Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Color 20 Yıkama 3 kg

Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Color 20 Yıkama 3 kg
Ürün Kodu: 288704

SATIŞ FİYATI:
18,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Color 20 Yıkama 3 kg 

Renkliler için geliştirilmiş özel formülü ile Matik Deterjanlar bölümünde öne çıkan Omomatik Toz Çamaşır Deterjanı Color 20 Yıkama 3 kg, güçlü ve derinlemesine temizlik sağlar. Ürün, her yıkama sonrası giysilerin renklerini ilk günkü gibi canlı tutan özel bir içeriğe sahiptir. Renkli kıyafetleri özenli yıkayan ve renklerini koruyan etkin formülü ile kullanıcılarının güven duyarak tercih ettiği temizlik ürünleri arasında yer alır.
Özellikle çamaşır makinelerinin kısa programlarında etkin bir temizlik sağlayan ürün, zorlu lekelere hızlı ve etkili çözüm sunar. Kısa süreli yıkamalarda sağladığı kaliteli temizlik ile uzun program kullanma ihtiyacınızı büyük oranda ortadan kaldırır. Elektrikten, sudan ve zamandan tasarruf etmenize imkan tanıyan bu özelliği ile çamaşırlarınızın yanı sıra bütçenize de katkıda bulunur. Ön yıkama gerektirmeyen üst düzey leke çıkartma gücü sayesinde renklilerinizi yıpratmadan lekelerinden arındırır.
Enerji ve ambalajdan tasarruf edilmesine imkan tanıyan konsantre toz deterjan, doğaya dost çözümler sunar. Suda yer alan kirecin zarar verici etkilerine karşı çamaşır makinelerinize koruma sağlar. Renkli çamaşırlarınız için ideal bir seçenek sunan ürüne kolaylıkla sahip olmak için temizlik malzemesini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.



Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: