Oral-B Diş Fırçası Pro-Expert Komple 7 40 Orta İkili Paket (1 Alana 1 Bedava)

Oral-B Diş Fırçası Pro-Expert Komple 7 40 Orta İkili Paket (1 Alana 1 Bedava)
Ürün Kodu: 397441

KAMPANYALI
Sepette %25 İndirim!
(18.05.2017 - 31.05.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
AD

Diş temizliği ve bakımında etkili çözüm sunan Oral B Pro-Expert Komple 7 40 Diş Fırçası, diş sağlığına önem verenler için pratik ve ideal bir üründür. Oral B diş fırçaları arasında öne çıkan Pro-Expert Komple 7 40, orta ikili paket olarak satışa sunulur. 2 adet diş fırçasının bulunduğu paket ile günlük diş bakımı uygulamalarınızı pratik şekilde yerine getirebilirsiniz.

Oral B diş fırçası, orta sertliktedir. Diş ve damak üzerinde komple bakım sağlayan etkili bir üründür. Çapraz kıl sistemine sahip olan ürün, ağız içinde ulaşılması zor olan bölgelere, diş araları ve damak yüzeylerine kolayca etki ederek temizlenmesini sağlar. Ergonomik olarak tasarlanan sap bölgesi diş fırçalama sırasında rahatça tutmayı ve elin kaymasını engeller. Düzenli kullanımda diş üzerinde ve diş etlerinde biriken bakterileri temizler, diş çürüklerinin oluşumunu önler, ağız kokusunun giderilmesinde yardımcı olur.

Kişisel bakım ve ağız bakım ürünleri kapsamında nitelikli diş fırçaları arayanlar için ideal bir seçenek olan Oral B Pro-Expert 7 40 diş fırçasına sahip olmak için hemen ürün sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: