Oral-B Diş Fırçası Pro-Expert Pulsar 35 Yumuşak

Oral-B Diş Fırçası Pro-Expert Pulsar 35 Yumuşak
Ürün Kodu: 183464

SATIŞ FİYATI:
18,90 KDV DAHİL
AD

Etkili bir diş fırçalama deneyimi için ideal bir seçenek olan Oral B Pulsar Pro Expert 35 Yumuşak Diş Fırçası, diş ve diş etlerinizi temizleyip, bakterilerden arınmasına yardımcı oluyor. Yumuşak kıl yapısıyla diş etlerini yıpratmadan ve derinlemesine bakım yapıyor.

Oral B Pulsar özellikleri bakımından standart diş fırçalarına göre belirgin artıları ile dikkat çekiyor. Oral B Pulsar Diş Fırçası, Prosoft olarak adlandırılan özel geliştirilmiş fırça kılları sayesinde diş eti üzerinde fazla basınç yaratmadan gerçek bir diş temizliği fırsatı sunuyor. Titreşim özelliği de bulunan Prosoft kıllar, standart bir diş fırçasına göre daha uzun süreli ve ekstra bakım avantajı sağlıyor. Mikrotitreşimli bu kıl yapısı, diş araları ve ağız içinde ulaşılması zor noktalara rahatça ulaşarak, bu bölgelerdeki yiyecek artıklarını temizleyip, bakteri oluşumlarını yok etmeyi kolaylaştırıyor. 2 kademeli fırça başı, diş, diş etleri ve damak üzerindeki fırçalama esnasında oluşan basıncı dengeliyor. Diş sağlığına özen gösterenler için pratik ve etkili bir ürün olan Pro Expert Pulsar 35 modeli, kolay tutuş sağlayan ergonomik sap bölümü, kaymayı engelleyen kavrama özelliğiyle diş fırçalamayı bir keyfe dönüştürüyor.

Bütçenizi zorlamayan Oral B Pulsar fiyatları kapsamında etkili ve minimum maliyetli diş bakımı fırsatına Oral B Pulsar Pro Expert 35 Yumuşak Diş Fırçası ile sahip olabilirsiniz. Eğer siz de nitelikli diş fırçaları ve ağız bakım ürünleri arıyorsanız ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: