Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Stages Çocuk 2 adet

Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Stages Çocuk 2 adet
Ürün Kodu: 314445

SATIŞ FİYATI:
32,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Stages Çocuk 2 adet 

Çocuklarının diş sağlığına önem veren aileler için çözümler sunan Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Stages Çocuk 2 Adet ürünü ile CarrefourSA kişisel bakım reyonlarında anne babaları bekliyor. Diş hekimlerinin kullandıkları cihazlardan esinlenerek tasarlanan Oral B Floss Action fırça başlıkları, microdarbe fırça kılları ve salınım/dönme hareketleri sayesinde diş aralarına daha iyi girerek diş plağını daha iyi uzaklaştırma özelliğine sahip. Sıradan bir diş fırçasına göre daha fazla plak temizliği elde etmeniz mümkün.
Tüm şarj edilebilir diş fırçaları ile uyumlu bu başlıklar, özellikle manuel diş fırçalarına kıyasla dişleri daha iyi temizliyor. Çocukların küçük dişleri için özel olarak tasarlanmış ekstra yumuşak kılları sayesinde çocuğunuzun diş sağlığını daha iyi koruyabilirsiniz. Ayrıca diş lekelerini temizlemek için uzatılmış kılları ile çocukların diş ve diş etlerine hassas bakım sağlayabilirsiniz.
Manuel diş fırçaları ile çocukların dişlerini fırçalamak için dakikalar harcama derdinden sizi kurtaran Oral B, yalnızca 2 dakikada maksimum temizlik yapmanıza imkan sağlıyor. Bu sayede hem çocuklarınızın diş sağlığını çok daha iyi koruyup, kısa sürede daha kolay temizlik yapmasına yardım edebilir, hem de çocuğunuz için diş fırçalamayı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Yedek diş fırçası başlığını denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: