Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Professional Care 500 D16

Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Professional Care 500 D16
Ürün Kodu: 371749

SATIŞ FİYATI:
150,90 KDV DAHİL
AD
Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Professional Care 500 D16
Ağız bakımında 3 boyutlu temizlik teknolojisiyle fark yaratan Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Professional Care 500 D16 CarrefourSA ağız bakım ürünleri reyonunda sizleri bekliyor.
Oral-B geleneksel fırçalara oranla daha fazla bakteri temizliyor. Fırçalama ayarı sayesinde diş fırçalarken kolaylık sunuyor. Her bir dişi tek tek kavrayarak ağzınızda derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Dişlerinizde fırçanın ulaşmadığı tek bir bölge kalmıyor. Şarj edilebilir diş fırçası hassas dişlere karşı da oldukça naif bir temizlik sunuyor. Üstün teknolojisi sayesinde diş fırçalama tekniği konusunda kolaylıklar sunuyor. Her 30 saniyede bir durarak yeni bir bölgeye geçmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Üzerindeki zaman ölçer göstergesi sayesinde de iki dakika boyunca dişlerinizi fırçalamanızı sağlıyor. Döner başlığı sayesinde tüm bunları kol ve bilek gücü harcamadan yapmanızı sağlıyor.
İki dakika gibi kısa bir sürede dişinizin ihtiyacı olan tüm temizliği gerçekleştirirken hassas olan dişlerinize yumuşak dokunuşlar sunuyor. Aynı zamanda dişinizi en doğru şekilde fırçalamanızı sağlayarak diş fırçalama alışkanlığınızı olumlu yönde değiştiriyor. Siz de ağız sağlığınız için şarj edilebilir diş fırçasını hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: