Organik Patates

Organik Patates
Ürün Kodu: 185336

SATIŞ FİYATI:
7,99 KDV DAHİL
KG

Yetiştirildiği topraklardan itinayla seçilip getirilen organik patates, CarrefourSA organik sebzeler reyonunda sizler için sunuluyor.

Özellikle çocukların beğenerek tükettiği patates, haşlanmış, kızartılmış ya da fırınlanmış olarak sofralarınızda yer alabilir. CarrefourSA organik patates hiç bir şekilde kimyasal ilaçlara maruz kalmadan tamamen doğal yetiştirme koşullarında üretilerek sizlere sunulur. Organik patates besleyici olmasının yanında antioksidan özelliğiyle de oldukça sağlıklı bir sebzedir. Kandaki şekeri dengeleyen patates, diyabet hastaları için de faydalı bir sebze olabilir. CarrefourSA organik patates sindirim problemi yaşayanlar için de rahatlatıcı bir sebze olabilir. Yumuşak yapısı sayesine mideyi yormayacak bir yiyecektir. Aynı zamanda midedeki asit seviyesini de dengelediği bilinir.

CarrefourSA'da rahatlıkla bulabileceğiniz organik patates cilt sağlığınız için de etkili bir besin kaynağıdır. İçerdiği bol miktardaki C vitamini sayesinde cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Sadece cildinizin değil saçlarınızın da parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Her yaştan insanın severek tükettiği patates lezzetli olmasının yanında içerdiği vitaminler sayesinde tam bir sağlık deposudur.

Siz de CarrefourSA organik sebzeler reyonundan taptaze organik patateslerden satın alabilirsiniz.

185336

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: