Organik Sivri Biber

Organik Sivri Biber
Ürün Kodu: 3911

SATIŞ FİYATI:
15,99 KDV DAHİL
KG
Organik Sivri Biber

Acısıyla tatlısıyla salataların kraliçesi, kızartmaların vazgeçilmezi, C vitamini deposu, sağlık dolu organik sivri biber sizler için CarrefourSA reyonlarında.

CarrefourSA, müşterileri için organik olarak yetiştirilen sivri biberleri tarladan sofranıza sunuyor. C vitamin bakımından zengin, doğal ve taze sivri biberleri çocuklarınıza gönül rahatlığıyla yedirebilir, lezzet dolu sofralarınızı renklendirebilirsiniz. Sağlıklı, lezzetli ve keyif dolu öğünler hazırlamak CarrefourSA ile artık daha kolay. 

Organik meyve ve sebzeler reyonunda bulunan seçkin doğal ürünlerimizden biri olan organik sivri biberi, sofraların olmazsa olmazı sağlıklı salataların lezzet dolu parçasını, içiniz huzur dolu sevdiklerinizle birlikte tüketebilirsiniz.Yeşilliği doğallığının göstergesi olan organik sivri biberi birçok farklı şekilde tüketebilirsiniz. İster kışlık turşularınızın en yeşili olarak kullanın, ister közde mangal ruhuyla birlikte zenginleştirin, ister kurutarak lezzetini yoğunlaştırın. 

CarrefourSA özeni ile mutfaklar daha yeşil, daha sağlıklı, daha doğal ve en önemlisi daha mutlu. Organik sivri biberler, organik meyve ve sebzeler reyonunda sizleri bekliyor. Lezzeti ve doğallığı yaşamak, sevdiklerinize yaşatmak sizin ellerinizde. Organik sivri biberleri, tatmak ve sevdiklerinizle paylaşmak için hemen sepetinize ekleyebilir, doğallığın tadına varabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: