Organik Yerli Muz

Organik Yerli Muz
Ürün Kodu: 186534

SATIŞ FİYATI:
14,90 KDV DAHİL
KG

Sağlıklı beslenmenin önemi her geçen gün artıyor, bu da sofralarımızda yediğimiz sebze ve meyvelere verdiğimiz önemin değişmesine, aldığımız sebze ve meyvelerde daha seçici davranmamıza sebep oluyor. Güvenilir gıda ihtiyacını hissediyoruz. Kendinizin ve ailenizin gönül rahatlığı içinde yiyebileceği organik meyveler ve sebzeler reyonundan yerli üretim muzları, CarrefourSA'da bulabilirsiniz.

Dalından yeni koparılmış hissi ile sahip olacağınız organik yerli muzlar ile beraber vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ihtiyacını karşılayın. Dünyada en çok tüketilen meyvelerden biri olan muzu yiyerek, sağlığınızı koruyun. Doğallığı evinize taşıyın, sevdiklerinizle paylaşın.

Muzu tek başına meyve olarak da yiyebileceğiniz gibi, aynı zamanda meyve salatalarınızın içine de koyabilir veya yaptığınız tatlıları güzelleştirmek adına kullanabilir, pastalarınızı süsleyebilirsiniz. Çocuklarınıza da gönül rahatlığı ile bu tatlıları verebilirsiniz. Organik yerli muz ile hem tamamen doğal ortamda yetiştirilmiş meyvelerin tadını alın, hem de ülkemizin topraklarında yetiştirilmiş en kaliteli, lezzetli, taze meyvelere kısa süre içinde ulaşın, ayağınıza gelmesini sağlayın.

Taze, sağlıklı ve uygun fiyat garantisiyle, organik yerli muz satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.


186534

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: