Özgüllü Dilimli Kaşar 400 g

Özgüllü Dilimli Kaşar 400 g
Ürün Kodu: 365891

SATIŞ FİYATI:
11,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ozgullu Dilimli Kasar 400 g

Hem işe yetişmek isteyip hem de güne sağlam bir kahvaltı yaparak ya da leziz tostlar hazırlayarak başlamak isteyenler, dilimlenmiş kaşar peynirlerle zamandan tasarruf edebilirler. CarrefourSA tarafından Kaşar reyonunda sunulan Özgüllü Dilimli Kaşar 400 g ile kahvaltılarınızı muhteşem tostlarla zenginleştirebilirsiniz. En kaliteli sütlerden elde edilen peynir, fırında pişireceğiniz etli yemeklerin hoş bir görünüm kazanmasını ve daha lezzetli olmasını sağlar. Aynı zamanda börek, tuzlu kurabiye ve poğaçalarda da değerlendirebileceğiniz ürün, hazırladığınız yiyeceklerin besin değerlerini de arttırır.
Gün içinde almanız gereken makro ve mikro besin öğelerini bir arada sunan besleyici ürün, özellikle protein ve kalsiyum açısından gayet zengindir. Uzmanlar tarafından çocukların ve yaşlıların tüketmesi önerilen ürün, kemik ve diş sağlığının korunmasında rol oynarken, doğal peynirin sahip olduğu yağ, vücudun gereksinim duyduğu enerjinin önemli bir kısmını karşılar. Kahvaltı ve tostların yanı sıra çocuklarınıza hazırlayacağınız sandviçlerde de yer vereceğiniz ürün, onların daha sağlıklı öğünler tüketmesine yardım eder.
400 gramlık paketlerde sunulan lezzetli ve besleyici ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: