Özgüllü Tereyağ 1 kg

Özgüllü Tereyağ 1 kg
Ürün Kodu: 365889

SATIŞ FİYATI:
29,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ozgullu Tereyag 1 kg

Yemeklerinizde sağlıklı yağlara yer vererek yaptığınız öğünlerin daha lezzetli olmasını sağlayabilir, fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizi daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsiniz. CarrefourSA tarafından Tereyağ reyonunda sunulan Özgüllü Tereyağ 1 kg, yemeklerinizde ve kahvaltılarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal yağlar arasında yer alır. Gün içinde gereksinim duyduğunuz makro besin öğelerinden biri olan yağı, en lezzetli ve doğal yoldan karşılamanıza imkan veren ürün, pratik kullanımlı paketi sayesinde işinizi son derece kolaylaştırır.

Birçok kullanım alanı bulunan ürünü, tavada yumurta pişirirken, pilav hazırlarken ya da çeşitli et yemeklerine leziz soslar hazırlarken değerlendirebilirsiniz. Kahvaltılarda ekmek ve reçelle harikulade tatlar yakalamanıza olanak tanıyan tereyağını, arzu ederseniz hamur işi ve poğaçalarınızda da kullanabilir, hazırladığınız yiyeceklerin besleyici değerlerini en üst noktaya taşıyabilirsiniz. Sinir sistemi ve iç organlarınızın çalışma düzenini olumlu yönde etkileyen doğal yağ, sahip olduğu yüksek enerji dolayısıyla özellikle gün içerisinde yoğun fiziksel aktivite gerçekleştiren kişilerin sıklıkla tüketmesi gereken besinler arasında yer alır.

1 kilogramlık ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: