Palmolive Duş Jeli Antis 750 ml

Palmolive Duş Jeli Antis 750 ml
Ürün Kodu: 256229

SATIŞ FİYATI:
19,95 KDV DAHİL
AD
Palmolive Dus Jeli Antis 750 ml

Duş saatlerinizin bir keyfe dönüşmesini istiyorsanız CarrefourSA reyonlarında birçok alternatif ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Duş Jelleri bölümünde yer alan Palmolive Duş Jeli Antis 750 ml ile de huzur dolu bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz. Kendinize ayırdığınız bu özel zamanda, kullandığınız ürün sayesinde cildinize bakım da yapmış olacaksınız.
Dinlendirici bir kokuya sahip olan ürün, özel formülü sayesinde sizi adeta başka bir dünyaya götürecek. İçerdiği Ylang Ylang özü yağı ve İris özü ile zenginleştirilen temizlik ürünü, sizi rahatlatacak. Anti-stres özelliği ise sizi gün boyunca yaşadığınız stresten uzaklaştıracak ve duştan sonra kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.
Cildinize terapi yapan formülü, farklı bir duş deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Ürünü direkt olarak vücudunuza sürebileceğiniz gibi isterseniz banyo lifi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Kısa zamanda alacağınız duşlarda da hem vücudunuzu temizleyebilir hem de stresten uzaklaşabilirsiniz.
750 mililitrelik kolay kullanım olanağı sunan estetik görünümlü şişede sizlere sunulan rahatlatıcı özelliklere sahip hoş kokulu kişisel bakım ürününü hemen satın almak için sepetinize ekleyebilir ve kolayca sipariş ederek banyo keyfinizi yepyeni bir boyuta taşıyabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: