Palmolive Duş Jeli Thermal SPA Massage 500 ml

Palmolive Duş Jeli Thermal SPA Massage 500 ml
Ürün Kodu: 198302

SATIŞ FİYATI:
14,90 KDV DAHİL
AD
Palmolive Duş Jeli Thermal SPA Massage 500 ml

CarrefourSA’nın Duş Jelleri bölümünde yer alan Palmolive Duş Jeli Thermal SPA Massage 500 ml, masmavi rengi ve masaj hissi veren kullanımıyla sizleri huzura davet ediyor. Hemen köpüren etkili bir formüle sahip olması ile tüm duyularınızı uyandırıyor. Sakinleştirici kokusu; teninizde masaj rahatlaması yaşatan yumuşak dokunuşu ile rahatlatan bir temizlik sunuyor. Lif üzerine fındık büyüklüğünde döktükten sonra eliniz ile köpürterek duş boyunca kendinizi SPA etkisine teslim edebilirsiniz.
Termal suyunun sağlıklı mineral zenginliğini ve SPA masajının eşsiz dinlendirici etkisini bir araya getiren cilt yenileyici nitelikteki ürün, 500 mililitrelik ambalajı ile tüm aile üyelerinin kullanabileceği bir miktarda sizlere sunuluyor. Cilt yenileyici özelliği sayesinde banyodan çıktıktan sonra dahi uzun süre vücudunuzda hissedeceğiniz bir etki bırakıyor. İçeriğinde cilt dokusunu olumsuz bir etkiye maruz bırakmayacak türde bileşenler kullanılıyor. Bu sayede her gün kullanabileceğiniz özelliklere sahip bir kişisel hijyen ürününe sahip olabiliyorsunuz.
Rahatlatıcı duşun etkisinden faydalanmak ve verdiği zindeliğin tüm gün boyunca kesintisiz olarak sürmesini sağlamak adına ürünü hemen sepetinize ekleyebilir; kolay bir şekilde siparişinizi oluşturup hızlıca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: