Pantene Şampuan Yoğun ve Güçlü 600 ml

Pantene Şampuan Yoğun ve Güçlü 600 ml
Ürün Kodu: 419951

SATIŞ FİYATI:
11,45 KDV DAHİL
AD
Pantene Şampuan Yoğun ve Güçlü 600 ml

Daha hacimli ve daha güçlü saçlara sahip olmanız için yoğun bakım yapan Pro-V formülü ile geliştirilen Pantene Yoğun ve Güçlü şampuan, saçlarınıza belirgin bir yoğunluk katarak, saçlarınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Keratin koruma sistemi, saçlarınızın günlük bakım ihtiyacını karşılarken, yoğun nem oranı saçlarınıza nemi hapsederek, cansız ve yıpranmış saç probleminize son veriyor.
Saçlarınızda dilediğiniz dolgunluğa kavuşmak için kullanabileceğiniz şampuan, kırılma engelleyici antioksidan ile geliştirilmiş ilk ürünler içerisinde yer alıyor. Saç uçlarınızda gözlemlediğiniz saç kırıklıklarınızı gidermek için ürünü kullanabilir ve boya, röfle ya da yanlış saç bakım ürünü kullanım sonucu yıpranan ve kırılan saç tellerinizi şampuan sayesinde onarabilirsiniz. Daha bakımlı ve parlayan saçlar için şampuanı tercih edebilir, saçlarınızdaki hoş olmayan görünümden düzenli kullanım sonucunda kurtulabilirsiniz.
Serinin saç bakım kremi ve saç bakım kürleri ile kullanıldığında etkisi daha belirgin olarak gözlemlenen şampuan, 14 gün gibi kısa bir süre içerisinde dilediğiniz saçlara kavuşmanıza büyük ölçüde yardımcı oluyor. Slikon içermeyen formülü ve saç lifleri boyunca etki eden bileşenleri ile saçınızdaki incelmelerin önüne geçen Pantene Şampuan Yoğun ve Güçlü 600 ml ürününü Şampuanlar kategorisinde bulabilir; hemen sepetinize ekleyerek, satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: