Papağan Kaju 200 g

Papağan Kaju 200 g
Ürün Kodu: 190967

SATIŞ FİYATI:
10,50 KDV DAHİL
AD
Papağan Kaju 200 g

CarrefourSA Fıstıklar bölümünde yer alan Papağan Kaju 200 g, bademin ve fındığın içeriğine benzer olarak kalp sağlığı için olumlu etkileri olan Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini barındırıyor. En modern yöntemler ile ayıklanan ve işlenen üründe bağışıklık sistemini güçlendiren çinko gibi kemik yapısını ve sinir dokusunu besleyen magnezyum da bol miktarda bulunuyor. Ekvatoral iklimde yetişen ürün, deformasyonu en düşük seviyede kalacak şekilde özel fırınlarda kavruluyor ve paketlenmesi sırasında un kullanılmıyor. Detaylı teknolojik cihaz ve test yöntemlerine sahip mikrobiyoloji laboratuvarları desteği ile üretiminin her aşamasında sıkı bir şekilde kontrol edilen ürün için birinci sınıf mahsul tedarik ediliyor.
200 gramlık hava geçirmeyen, çok katlı, dayanıklı ambalajında sizlere sunulan ürün, kolay taşınabiliyor. Kilitli ağız tasarımı sayesinde kolay açılıp kapanan ambalajında uzun süre tazeliğini koruyan ürünü dilerseniz evde, dilerseniz de okulda, iş yerinde ya da piknikte rahatça tüketebilirsiniz. Cam kavanoz içerisinde de muhafaza edebileceğiniz ürün; hava almadığı, güneş ışığına ve ısıya maruz kalmadığı sürece tazeliğini uzun süre koruyor.
Doğal tropikal lezzeti sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilir; sevdikleriniz ile birlikte tüketebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: