% 46 İndirim Papia Havlu (6+2)

Papia Havlu (6+2)
Ürün Kodu: 190148

ESKİ FİYAT:
18,50
SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
AD
Papia Havlu (6+2)

Mutfağınızda bulunduğunuz süre zarfında hijyene önem veriyorsanız en sağlıklı kurulama ürünlerini kullanmanız doğru olur. CarrefourSA tarafından Kağıt Havlu reyonunda sizlere sunulan Papia Havlu (6+2), gereksinimlerinizi kolay ve pratik bir şekilde karşılayabilir.
Ürünün yumuşak ve sıvıyı çabucak emen yapısı sayesinde ellerinizi yıkadıktan sonra hızlıca kurulayabilir; klasik yapılı havlularda zamanla oluşan zararlı bakterilerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca, tezgah ve çeşitli mutfak gereçlerinin temizlenmesi esnasında da kullanabileceğiniz ürün, size mutfakta daha hızlı çalışma imkanı sunar.
Elde yıkadığınız mutfak eşyalarını ürün aracılığıyla kurulayarak çabucak yerlerine yerleştirebilir; aldığınız meyve ve sebzelerin buzdolabınızda nemden dolayı bozulmasını ürünle sararak engelleyebilirsiniz. Ürünü yalnızca mutfaklarda değil; banyo başta olmak üzere evin diğer odalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle duş sonrası banyoda oluşan nemin giderilmesinde de değerlendirebileceğiniz ürün, ev içinde yaşanabilecek küçük kazalar sonucu sıvı dökülmelerinde ya da yere yumurta düşmesi gibi sıklıkla karşılaşılan durumlarda etkili bir rol üstlenir. Hijyeni ve mutfakta çalışma konforunu bir arada sunan ürün, evinizde en çok başvurduğunuz temizlik malzemesi haline gelebilir.
8 adet rulodan oluşan ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: