Pepsi Max 4*1 lt

Pepsi Max 4*1 lt
Ürün Kodu: 199065

SATIŞ FİYATI:
8,90 KDV DAHİL
AD
Pepsi Max 4*1 lt

Yıl boyunca fit olmak ya da yaza hazırlık için yapılan diyetlerde gazlı içeceklere yer vermek isteyenler, CarrefourSA Diyet Kola reyonunda sunulan Pepsi Max 4*1 lt ile kola keyfini sonuna kadar yaşayabilirler. Kendine has lezzetini sıfır şekerle ortaya koyan ürün, özellikle gazlı içeceklerde yer alan şeker nedeniyle meşrubat tüketemeyenlere hitap ediyor. Yemeklerinizin ve atıştırmalıklarınızın yanında keyifle içebileceğiniz ürün, ferahlamak istediğinizde de en büyük yardımcınız olabilir.
İçinde yer alan kafein sayesinde gün boyu gerçekleştirdiğiniz zihinsel ve fiziksel aktivitelerinizde daha aktif olabilir; kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz. Diyetine ve yediklerinin kalorisine dikkat edenlerin rahatlıkla yönelebilecekleri ürün, lezzetini şekere alternatif tatlandırıcılardan aldığı için öğününüze fazladan kalori getirmez. 1 litrelik 4’lü paketlerden oluşan ürünü, kendiniz tüketebileceğiniz gibi ailenize ve sevdiklerinize de ikram edebilir; konuklarınıza çeşitli yemek ya da kurabiyelerin yanında servis edebilirsiniz. Ürünün lezzetini en üst noktaya taşımak için buzdolabınızda bir süre soğuttuktan sonra tüketmeniz uygun olur.
Soğuk meşrubat keyfinizin uzun süre devam etmesini sağlayacak ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: