*Persil Color 6kg + Futbol Topu

*Persil Color 6kg + Futbol Topu
Ürün Kodu: 480825

SATIŞ FİYATI:
24,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Persil Color 6kg + Futbol Topu
Renkli çamaşırlarınızın çok sayıda yıkama sonrasında ilk günkü canlılıklarını korumasını arzu ediyor ve buna uygun bir deterjan arıyorsanız, CarrefourSA tarafından Matik Deterjanlar reyonunda sunulan Persil Color 6kg + Futbol Topu sizin için ideal olabilir. Persil’in renkli çamaşırlara özel olarak hazırladığı özel formülü ile kıyafetleriniz, nevresim takımlarınız, çarşaflarınız ve benzeri tüm eşyalarınız en iyi şekilde temizlenirken, renklerinden de bir şey kaybetmezler. Ayrıca ürünün yüksek kapasitesi sayesinde uzun süreler boyunca çamaşırlarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Deterjandan en iyi verimi almak için ambalaj üzerinde belirtilen ölçülerde kullanmanız yerinde olur.
Çocukların ve gençlerin kıyafetleri, hem oyun hem de spor sırasında kolayca kirlenip kolay geçmeyen lekelere maruz kalabilir. Ürün sayesinde inatçı lekeleri kolayca ortadan kaldırabilir, kıyafetlerin uzun süre kullanılabilmesini sağlayabilirsiniz. Euro 2016 futbol heyecanını yakından takip etmeniz için futbol topu hediyesiyle birlikte gelen deterjan ile spor karşılaşmalarını yalnızca izlemekle kalmaz, aynı zamanda siz de futbola dahil olabilirsiniz.
6 kilogramlık kullanışlı ambalajlarda sunulan hoş kokulu ve etkili ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: