*Persil Gül 6kg + Futbol Topu

*Persil Gül 6kg + Futbol Topu
Ürün Kodu: 480824

SATIŞ FİYATI:
24,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Persil Gül 6kg + Futbol Topu
CarrefourSA reyonlarında matik deterjanlar bölümünde bulunan Persil Gül 6kg + Futbol Topu, eşsiz gül bahçelerinin ferah kokusunu çamaşırlarınıza taşıyor. Kalıcı kokusu ile fark yaratan deterjan, etkili temizlik gücü ile de dikkat çekiyor.
Kaliteli bir deterjanda aranan hoş koku, temizlik ve hassaslık gibi tüm beklentileri başarıyla karşılayan ürün tüketicinin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Kumaşa işleyen zorlu ve inatçı lekelerin çıkarılmasında yüksek performans gösteren Persil Gül, temizlik esnasında çamaşırlarınıza da zarar vermiyor. Sahip olduğu güçlü ve özel formülü sayesinde, yıkanan kumaşın hassas dokusunu koruyarak yıpranmasını önlüyor. Sevilen Vernel gül kokusuyla makine kullanımına uygun olarak üretilen Persil ile yıkanan giysiler, hoş kokusunu uzun süre üzerinizde ve gardırobunuzda hissettiriyor.
Türk milli futbol takımına güven ve desteğini gösteren futbol topu hediyesi ile tüketiciye sunulan ürün, futbol severlerin de beğenisini kazanıyor. Orijinal boyutlardaki hediye top, Türk milli takımımızın renkleri olan kırmızı ve beyaz renklerden oluşuyor. Siz de 6 kilogramlık ekonomik ambalajında ve futbol topu hediyeli Persil’i denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: