Persil Jel 1820 ml Color (26 Yıkama)

Persil Jel 1820 ml Color (26 Yıkama)
Ürün Kodu: 479961

SATIŞ FİYATI:
18,50 KDV DAHİL
AD
Persil Jel 1820 ml Color (26 Yıkama)
Sıvı, Jel, Kapsül Deterjanlar arasında teknolojisi ile öne çıkan Persil Jel 1820 ml Color (26 Yıkama) mükemmel temizlik ve parlaklık için etkileyici çözüm sunuyor. Yeni sıvı leke çıkarıcı formüle sahip Persil ColdZyme, 20°C sıcaklıkta bile üstün leke çıkartma performansı sağlıyor. Etkileyici kokusu ile giysilere uzun süreli ferahlık veren ürün, kısa süreli programlarda bile en iyi çözüme ulaşmanıza imkan tanıyor.
Renkli çamaşırlarınızda güven duyarak kullanabilmeniz için üretilen jel deterjan, en zorlu lekelerde dahi hızlı etki gösterirken çamaşırların rengini korumaya yardımcı oluyor. Düşük sıcaklılarda rengi ve dokuyu bozmadan tam temizlik avantajı sunan Persil jel, kıyafetlerin yüksek sıcaklıklarda deforme olmasına da engel olarak hem paradan hem de zamandan tasarruf ettiriyor. Makinenizin kısa programlarda kullanımı ile daha az enerji kullanmasına imkan sağlayan çevre dostu jel deterjan, çamaşıra ayırdığınız zamanın kısalmasına yardımcı olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Alman teknolojisine sahip Persil Color Jel, her yıkama sonrası giysileriniz ilk günkü gibi yeni görünmesine olanak veriyor.
CarrefourSA güvencesiyle sipariş edebileceğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: