Persil Jel 1820 ml Expert Gül (26 Yıkama)

Persil Jel 1820 ml Expert Gül (26 Yıkama)
Ürün Kodu: 479959

SATIŞ FİYATI:
18,50 KDV DAHİL
AD
Persil Jel 1820 ml Expert Gül (26 Yıkama)

CarrefourSA reyonlarında yumuşatıcılar bölümünde yer alan Persil Jel 1820 ml Expert Gül (26 Yıkama) çamaşırların ferah kokmasını sağlıyor. Yeni ColdZyme formüllü içerisinde yer alan leke çıkarıcı enzimler lekelere hemen etki ederek kolayca çıkarıyor. Taze gül yapraklarının kokusuyla bezeli çamaşırlarınız sayesinde elbise dolabınız mis gibi kokuyor. Mükemmel temizlik ve çiçek kokusuyla ev hanımlarının en çok tercih ettiği sıvı deterjanlar arasında yer alıyor.
20 derece ve üzeri su sıcaklıklarında etkili olduğundan hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi kolaylaştırıyor. Ev işlerinize ayırdığınız zaman ve aile bütçenizin temizlik harcamaları azalıyor. Düşük su sıcaklıklarında bile mükemmel leke çıkarma performansı ile dikkat çekiyor. Bu sayede giysileriniz solmuyor ve her zaman yeni gibi kalıyor.
Beyaz plastik şişesinde satışa sunulan ürün ile 26 yıkama yapılabiliyor. Yaklaşık 4 kiloluk toz deterjana eşdeğer olduğundan konsantre olma özelliği ile biliniyor. Kullanımı oldukça kolay. Böylelikle çamaşır yıkarken pratik olmanızı sağlıyor. Temizlik dolabında rahatlıkla saklanabiliyor ve ihtiyaç anında elinizin altında bulunuyor. Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: