Perwoll Yünlüler & İpekliler 3 lt

Perwoll Yünlüler & İpekliler 3 lt
Ürün Kodu: 254718

SATIŞ FİYATI:
16,50 KDV DAHİL
AD
Perwoll Yünlüler & İpekliler 3 lt

Özel bir yıkama usulü gerektiren yünlü ve ipekli çamaşırlar için özel bir deterjan kullanımı gerekiyor. Hassas yıkama özelliği ve içerdiği özellikleri sayesinde Perwoll Yünlüler & İpekliler 3 lt, yünlü ve ipekli çamaşırlarınızı yıpratmadan ve eskitmeden temizlemenize yardımcı oluyor. Kendine özgü kalıcı kokusu sayesinde de oldukça fazla beğeni toplayan sıvı deterjan, her evde kendine yer edinmeyi başarıyor.
Yıpranan çamaşırlar için onarıcı özelliğe de sahip olan ürün, her renk çamaşır kullanımına da uygun olması sayesinde tüm hassas çamaşırlarda gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Her yıkamada yıpranmış dokuların onarılmasına ve eski formuna geri dönmesine yardımcı olan temizlik malzemesi, aynı zamanda çamaşır makinalarının elektronik aksamının da korunmasını sağlıyor.
Hassas çamaşırların elde yıkanmasına ya da özel bir yöntem kullanılmasına gerek kalmadan temizlenmesini sağlayan ürün, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayarak yaşam kalitenizin artmasına ve ailenize daha çok zaman ayırmanıza da yardımcı oluyor. Elde ve Özel Yıkama Deterjanları kategorisinde yer alan ve çamaşır yıkamayı zor bir uğraş olmaktan çıkaran ürünü hemen sepetinize ekleyerek hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: