Petit Danino Çilek  12x40 g

Petit Danino Çilek 12x40 g
Ürün Kodu: 157303

SATIŞ FİYATI:
4,90 KDV DAHİL
AD
Petit Danino Cilek 12x40 g

CarrefourSA reyonlarında yer alan ve dondurma olarak da tüketilebilen büyüme peyniri Petit Danino Çilek, gelişme çağındaki çocuklara özel olarak üretildi. Çilek lezzeti ile çocuklara peyniri sevdiren, kalsiyum ve D vitamini deposu ürün, çocukların sağlıklı ara öğünler tüketmesini sağlıyor.

Kalsiyum, özellikle büyüme çağındaki çocuklarda kemik gelişimini ve güçlenmesini sağlar. D vitamini ise kalsiyum emilimini artırmada büyük öneme sahiptir ve kasların sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Büyüme çağındaki çocukların günlük kalsiyum ve vitamin ihtiyacı düşünülerek üretilen Petit Danino’yu, çocuğunuzun ara öğünlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Danino Çilek'i hediye çubukları sayesinde buzlukta bekleterek dondurma olarak servis edebilir, keyifli sunumlarla çocuğunuzun peynir tüketimine yardımcı olabilirsiniz.

Her biri 40 gram olan 12 adet küçük kutulardan oluşan çilekli büyüme peyniri, ayrılabilen paketleri sayesinde kolayca taşınabiliyor. Danino ürününü küçük birimler halinde çocuğunuzun beslenme çantasına koyabilir; kahvaltıda ya da gün içinde, sağlıklı ve doyurucu bir atıştırmalık olarak sunabilirsiniz. Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de ara öğünlerde tüketebileceği kalsiyum deposu gıda ürünü, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumaya yardımcı oluyor.

Petit çilekli büyüme peynirini denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: