% 22 İndirim Philips SHE3595BL/00 Kulakiçi Kulaklık

Philips SHE3595BL/00 Kulakiçi Kulaklık
Ürün Kodu: 424865

ESKİ FİYAT:
44,90
SATIŞ FİYATI:
34,90 KDV DAHİL
AD

Cep telefonunu kulaklık ile kullanmayı tercih edenler veya yolda, tatilde, çalışırken müzik keyfinden uzak kalmak istemeyenler için kullanışlı bir ürün olan Philips Kulak İçi Kulaklık, telefonla konuşurken, mp3 ve radyo dinlerken kulağınızı zorlamadan sesleri maksimum netlikte algılamanızı sağlıyor. Ürün özellikle müzik sistemleri ve kulaklıklar konusunda seçici olan kullanıcılara önemli avantajlar sunuyor.

Kulaklıklarda bulunan küçük ve etkili hoperlörlerinin ses hassasiyeti 103 desibele ulaşıyor. Dynamic bass ses tekniğiyle de hem bas hem de tiz sesler net olarak aktarılabiliyor. Dıştan gelen gürültüyü engelleyen kulak içi tamponlara sahip olan ürün, farklı kulak anatomilerine kolayca uyum sağlıyor. Philips kulak içi kulaklık beyaz kulak kapakları ise değiştirilebilir özelliği ile pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Belli mesafeden kullanmak için 1.2 metrelik kablosu, uzun süre dayanıklı kalmasını sağlayan kauçuk kablo emniyeti ve ergonomik rahatlık sunan takılıp çıkarılabilen oval tüpleri ile nitelikli bir kulak içi kulaklıkta aranan tüm özellikleri karşılıyor.

Philips kulak içi kulaklık fiyatları için de avantajlı bir seçenek olarak öne çıkıyor. iPhone, BlackBerry, HTC, LG, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola cep telefonu markaları ve modelleri ile uyumlu olan bu kulaklık modeli için hemen sipariş verebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: