Pınar Beyaz 8'li 20 g

Pınar Beyaz 8'li 20 g
Ürün Kodu: 191098

SATIŞ FİYATI:
6,45 KDV DAHİL
AD
Pınar Beyaz 8 li 20 g

Kahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan krem peynir, besleyici yapısı ve üst düzeydeki lezzetiyle geniş kitleler tarafından büyük bir beğeniyle tüketilir. CarrefourSA tarafından Krem Peynirler reyonunda sizlere sunulan Pınar Beyaz 8'li 20 g ile evde, iş yerinde, piknikte; kısacası arzu ettiğiniz her yerde öğünlerinize lezzet katabilirsiniz. 20 gramlık 8 paketten oluşan ürün, kullanışlı ambalajı sayesinde çantada ve cepte kolayca taşınabilir.

Dengeli yağ ve protein içeriğine sahip ürünü tüketerek gün içerisinde gereksinim duyduğunuz makro ve mikro besin ögelerini alabilir; aynı zamanda son derece lezzetli bir yiyecekle öğününüzü zenginleştirmiş olursunuz. Ekmek ve simit gibi hamur işleriyle tüketebileceğiniz ürünü, çeşitli tatlılarda kullanabilir; yediğiniz meyvelerin daha farklı bir lezzete kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Okul çağındaki çocuklarınızın beslenme çantalarına yerleştireceğiniz ürün sayesinde çocuklarınız, öğünlerini vitamin ve mineral açısından daha dengeli bir hale getirebilir. Peynirle arası iyi olmayanların bile büyük bir keyifle menülerine ekledikleri ürün, pratik kullanımı ve tek tüketimlik ambalajı sayesinde en çok tüketilen gıdalar arasında yer alır.

Taşınabilir yapıdaki ambalajlarda sunulan lezzetli ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: