Pınar Doğal Yoğurt 500 g

Pınar Doğal Yoğurt 500 g
Ürün Kodu: 142320

SATIŞ FİYATI:
2,20 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Pınar Doğal Yoğurt 500 g

CarrefourSA Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar bölümünde yer alan Pınar Doğal Yoğurt, sütün sağlıkla buluştuğu yoğurt tadını en saf haliyle sizlerle buluşturuyor.

Asırlar önce Orta Asya'daki Türklerin sütü işleyip ortaya çıkardığı yoğurt, günümüzde Asya'dan Avrupa'ya vazgeçilmez bir lezzet olarak bolca tüketiliyor. Yoğurt, sütün faydalı özelliklerinin yanı sıra, içeriğinde yer alan C ve B12 vitaminlerini, potasyum, sodyum, kalsiyum ve demir gibi sağlığa faydalı elementleri ve besin maddelerini de bünyesinde taşıyor.

Yoğurt, özellikle kemik ve iskelet sistemi için çok faydalıdır. Vücut gelişiminde yararlıdır. Yoğurdun en önemli özelliklerinden biri kemik yapısını güçlendiren kalsiyum içermesidir. Kalsiyum aynı zamanda bünyeyi güçlendirirek şifa kaynağı olarak da öne çıkar. Geleneksel damak zevkine göre sütün en saf haliyle üretilen doğal yoğurt, özellikle çocukların gelişiminde çok faydalıdır. Bağışıklık sistemini güçlendiren doğal yoğurt, hastalıklara karşı mücadelede yararlıdır. Diş, cilt ve göz sağlığı için de destekleyicidir.

Siz de Doğal Yoğurt lezzetini ailenizle birlikte yaşamak ve sağlıklı sofralar hazırlamak isterseniz, 500 gramlık ambalajıyla sunulan doğal yoğurt tadını sepetinize ekleyebilir, tek tıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: