Pınar Extra Light Süt 1/2

Pınar Extra Light Süt 1/2
Ürün Kodu: 108897

SATIŞ FİYATI:
2,25 KDV DAHİL
AD
Pınar Extra Light Sut 1/2

Diyet yapanlar, formda kalmak isteyenler ya da sağlıklı beslenmeyi tercih edenler için düşük kalorili ve lezzetli bir seçenek sunan Pınar Extra Light Süt, gün içerisinde daha dengeli bir beslenme elde etmenizi sağlar. Kahvaltılarda, mısır gevrekleri ile birlikte ya da gece yatmadan rahatlıkla tüketebileceğiniz ürünü, gerek sade gerekse diğer besinler ile birleştirerek tüketebilirsiniz.

Normal bir süte göre yağı %40 oranında azaltılmış olarak beğeninize sunulan ürün, gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız enerji miktarını karşılamaya yardımcı olurken, gereksiz kalori alımının da önüne geçer. Yüksek miktarda kalsiyum ve protein içeren extra light süt ile sütün tüm besin değerlerini rahatlıkla alabilir, içerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde öğünlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Light uzun ömürlü sütler reyonundan ulaşılabilen Pınar süt, pasta, içecek ve tatlı yapımında da daha sağlıklı lezzetler elde etmenizi sağlar. El değmeden paketlenmiş yarım litrelik ambalajı, ürünü ihtiyacınıza göre kullanmanıza yardımcı olur. Kullandıktan sonra kalan sütü buzdolabına yerleştirebilir, bir sonraki kullanımınıza kadar güvenle saklayabilirsiniz.

Gerek eşsiz ve farklı lezzetler yaratmak, gerekse beslenme rutininize az yağlı bir süt eklemek için ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: