Pınar Homojenize Yoğurt 1000 g

Pınar Homojenize Yoğurt 1000 g
Ürün Kodu: 3380

SATIŞ FİYATI:
4,75 KDV DAHİL
AD
Pınar Homojenize Yoğurt 1000 g

CarrefourSA reyonlarında kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar bölümünde yer alan Pınar Homojenize Yoğurt, 1000 gramlık paketler şeklinde damak tadınıza sunuluyor.

Buzdolaplarının en sevilen ve vazgeçilmez ürünlerinden biri olmaya aday olan Pınar Homojenize Yoğurt'un yapım aşamasında süt, kaymağın yoğurda eşit olarak dağılması için homojenize edilir. Böylece her kaşıkta aynı lezzeti elde ederek kendinizi ve ailenizi mutlu edebilirsiniz. Pastörize süte doğal mayanın eklenmesiyle beğeninize sunulan yoğurt, sindirim sistemini ve bağışıklık sistemini düzenleyerek sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanmanıza da yardımcı olur. Geleneksel damak zevkine uygun olan yoğurt, böylece zeytinyağlılardan et yemeklerine, sebze yemeklerinden kızartmalara kadar değişen farklı sofralara eşlik eder.

Yoğurdu kahvaltıda müsli ile tüketerek güne daha hafif ve dengeli bir besinle başlayabilirsiniz. Ara öğünlerde meyvelerle birlikte tüketerek de sağlıklı bir beslenme düzeni kurabilirsiniz. Çocukların da severek yediği bu yoğurdu, reçel ile karıştırarak çocuklar için eğlenceli sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Evinizin en sağlıklı ve lezzetli ürünlerinden biri olmaya aday bu yoğurdu, 1000 gramlık paketler halinde CarrefourSA reyonlarında hemen bulabilirsiniz. Ürünü denemek için tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: