Pınar Homojenize Yoğurt 1500 G

Pınar Homojenize Yoğurt 1500 G
Ürün Kodu: 3700

SATIŞ FİYATI:
6,55 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Pınar Homojenize Yogurt 1500 G

Sofralardan eksik edilmeyen yoğurt; süt ürünlerinin en sevileni, en çok tercih edilenidir. Kurulduğu yıldan beri gıda sektöründeki liderliğini elinde tutan Pınar, özenle seçilmiş sütlerden mayaladığı yoğurtlar ile yemeklerinize eşlik ediyor.

Son zamanlarda talebin daha çok arttığı homojenize yoğurtlar ise, Pınar kalitesiyle sizlere sunuluyor. Homojenize yoğurt; kaymaksız yoğurttur. Yoğurt mayalandığında bekleme sırasında yağlar sudan hafif olduğu için üst tabakada birikir ve katılaşır. Kaymak adı verilen bu tabakayı herkes tercih etmeyebilir. Bu nedenle Pınar, homojenize yoğurtlar ile her damak tadına uygun şekilde yoğurt seçeneklerini arttırmış, sofralarınıza konuk etmiştir.

CarrefourSA reyonlarında Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar bölümünde yer alan Pınar Homojenize Yoğurt doğallığı, faydaları ve besleyici özellikleriyle dikkat çekiyor. Karbonhidrat, protein, yağ, kalsiyum ve fosfor açısından zengin olan homojenize yoğurdu, kendiniz ve aileniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Birbirinden enfes sarmaların, dolmaların, mantıların ve ıspanakların vazgeçilmezi elbette ki Pınar Homojenize Yoğurttur. Özellikle homojenize yoğurt; mekanik ve ısıl işlem yolu ile su miktarının ve topaklanma ihtimalinin az olmasından dolayı, yemeklerinizin tadını bozmadan eşlik edecektir.

Sizler de uygun fiyatı ve lezzetiyle Pınar Homojenize Yoğurdu hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: