Pınar İlk Adım Devam Sade 1/5

Pınar İlk Adım Devam Sade 1/5
Ürün Kodu: 408288

SATIŞ FİYATI:
1,35 KDV DAHİL
AD
Pınar İlk Adım Devam Sade 1/5

CarrefourSA reyonlarında Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Pınar İlk Adım Devam Sade, besleyici özellikleri ve faydaları ile ön plana çıkıyor. Süt, bebek ve gelişimi için önemli besinler arasında yer alıyor. Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda devam sütü, başvurulacak önemli bir alternatif haline geliyor.

Anne sütünün olmadığı ya da yetersiz olduğu durumlarda bebeğin altıncı ayından sonra devam sütü, önemli bir alternatif olarak sunuluyor. Bebeğiniz için alternatif bir süt kaynağı olarak üretilen devam sütünü bisküvi ile kullanarak çocuğunuz için lezzetli bir gıda olarak kullanabilirsiniz.

Kalsiyum, B12 ve çinko açısından çok zengin, bebeğin gelişimi sürecinde önemli bir katkısı bulunan devam sütü, aynı zamanda bebeğinizin bağışıklığının güçlenmesine de katkı da bulunur. 6 - 12 ay grubundaki bebekler için kullanabileceğiniz devam sütü, 200 ml'lik kutusunda sunuluyor.

Eğer bebeğinizin takviye süte ihtiyacı varsa ve bu ihtiyacı karşılayacak kadar yeterli sütünüz yoksa, Pınar devam sütü bu süreçte iyi bir seçenek haline geliyor. Siz de ilk adım devam sütünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: