Pınar Ketçap 500 - Mayonez 420 g Set

Pınar Ketçap 500 - Mayonez 420 g Set
Ürün Kodu: 369497

SATIŞ FİYATI:
8,75 KDV DAHİL
AD
Pınar Ketcap 500 - Mayonez 420 g Set

Özenle hazırlanan yemeklerinizi, çeşitli soslarla çok daha lezzetli hale getirebilirsiniz. CarrefourSA tarafından Ketçap reyonunda sunulan Pınar Ketçap 500 - Mayonez 420 g Set sayesinde sofralarınızı zenginleştirirken, birbiriyle son derece uyumlu olan soslarla yepyeni lezzetleri ortaya çıkarabilirsiniz. Büyükler kadar küçüklerin de severek yediği hamburger, pizza ve sosisli sandviç gibi yiyeceklere ayrı bir tat katan ürünü, çeşitli salata, makarna ve et yemeklerinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hazırlanan yemeklerin lezzetinin yanı sıra rengini de değiştirebilen hazır sos, sofralarında görünüme de önem verenlerin kullanabilecekleri bir üründür.
Hazır sosun içerisinde bulunan yağ ve şeker, gün içerisinde gereksinim duyduğunuz enerjiyi ürünü tükettiğiniz oranda karşılar. Özellikle fiziksel aktivite gerektiren işlerde çalışanların ve ağır sporlarla uğraşanların rahatlıkla tüketebilecekleri yiyecek, tuzlu atıştırmalıkların aromalarını arttırmak amacıyla da değerlendirilebilir. Rus Salatası, Makarna Salatası gibi mayonez ağırlıklı salataları hazırlarken başvurabileceğiniz ürünle, hazırladığınız yiyeceğe farklı bir tat kazandırabilirsiniz. Ürünün kıvamını ve tazeliğini koruması için kullanılmadığı zamanlarda buzdolabınızda muhafaza etmeniz doğru olur.
İkili lezzet paketi şeklinde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: