Pınar Ketçap 800 - Mayonez 680 g Set

Pınar Ketçap 800 - Mayonez 680 g Set
Ürün Kodu: 369503

SATIŞ FİYATI:
12,25 KDV DAHİL
AD
Pınar Ketcap 800 - Mayonez 680 g Set

Aileniz ve sevdiklerinizle bir aradayken hazırladığınız yemeklerin ya da atıştırmalıkların lezzetini, farklı soslarla daha da arttırabilirsiniz. CarrefourSA tarafından Ketçap reyonunda sunulan Pınar Ketçap 800 - Mayonez 680 g Set ile görünüm olarak da iştah kabartan yemekleri hazırlayabilirsiniz. İkili set şeklinde sunulan ürün, yağ ve karbonhidrat açısından zengin olduğu için vücudunuzun ihtiyacı olan enerjinin bir kısmını rahatlıkla karşılar. Yoğun efor gerektiren sporlarla uğraşanların ve gün boyunca aktif olanların tüketebilecekleri hazır sos, ayrı ayrı ya da karıştırılarak kullanılabilir.
Yediden yetmişe herkesin büyük beğeniyle tükettiği pizza ve hamburgerin lezzetini en üst noktaya taşıyan ürünü; sosisli, salamlı ve peynirli sandviçlerinizde de değerlendirebilirsiniz. Yalnızca yemeklerin değil salataların da ayrı bir tat kazanması için kullanabileceğiniz ürün, Rus Salatası gibi ana karışım malzemesi mayonez olan bazı salataların ana malzemesi olabilir. Hazırladığınız sofranızda yer verdiğiniz yiyeceklerin tadı kadar görünümüne de önem veriyorsanız, hazır sosu kullanarak hem yemeklerinizi hem de salatalarınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
İkili lezzet paketi şeklinde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: