Pınar Kido Çilekli Süt 1/5

Pınar Kido Çilekli Süt 1/5
Ürün Kodu: 53546

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
AD
Pınar Kido Cilekli Sut 1/5

Süt içmeyi çok daha keyifli hâle getiren, Türkiye'nin ilk gerçek meyveli sütlerinden biri olan Pınar Kido Çilekli Süt, CarrefourSA'da... Aromalı uzun ömürlü sütler arasında özel aromasıyla ön plana çıkan Kido, çocuklara sütü sevdirmek için üretilmiştir, hem onlar hem de yetişkinler için enerji ve kalsiyum kaynağıdır.

Koruyucu paketiyle ve 200 ml olarak satışa sunulan çilekli süt, uzun süre tazeliğini korur. Çocuklarınızın beslenme çantalarına çilekli sütü ekleyebilir ya da piknik günlerinizde yanınıza alabilirsiniz. Çocuklara hitap eden eğlenceli çizimler ve oyunlar içeren ambalajlarıyla Kido, küçük dostlar için özel olarak tasarlanıyor. Ambalajının üzerindeki renkli tasarımlar ve içindeki gerçek çilekler ile Kido, özellikle sütü sevmeyen çocuklarınız için size cazip bir alternatif sunuyor.

Lezzeti ve besleyici özelliğiyle çocuklar ve yetişkinler için vazgeçilmez bir ürün olan çilekli sütü; kurabiye, müsli, kek gibi aperatiflerle ya da tek başına tüketilebilir, çeşitli soğuk içecek kokteyller, milkshake ya da dondurmalı içecekler hazırlarken kullanabilirsiniz. Aynı üründe hem eğlenceyi hem de besleyiciliği bulmak istiyorsanız Kido çilekli sütü sepetinize ekleyip tek tıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: