Pınar Kido Kakaolu Süt 200 ml

Pınar Kido Kakaolu Süt 200 ml
Ürün Kodu: 53547

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
AD
Pınar Kido Kakaolu Süt 200 ml

CarrefourSA reyonlarında süt ve kahvaltılık bölümünde bulabileceğiniz Pınar Kido Kakaolu Süt, çocuklarınıza süt içme alışkanlığı kazandıracak, bunun yanında sizin de damak tadınıza iyi gelecek bir lezzet sunuyor. Özellikle sabah kahvaltılarında pratik bir alternatif oluşturan Pınar Kido kakaolu Sütü, kendinizin ve ailenizin beslenmesinde güvenle tercih edebilirsiniz.

Özellikle kahvaltılarınıza farklı bir lezzet sunacak olan ürün, doğal lezzeti sayesinde sevdiklerinizle birlikte güne sevgiyle ve enerji dolu başlamanızı sağlayacaktır.

Kalsiyum ve protein kaynağı olarak size ve ailenize sunulan kakaolu süt, ihtiyacınız olan enerjiyi de doğal yollardan karşılamanıza yardımcı olacak bir alternatif olarak öne çıkıyor. Kolay taşınabilir, pratik kullanışlı kutusu ve yanında bulundurduğu pipeti sayesinde gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ya da çocuklarınızın beslenme çantalarına koyabilirsiniz.

Tatlı ihtiyacınızı gidermeye hazır bir lezzette damak tadınıza sunulan Pınar Kido Kakaolu Sütü, uzun ömürlü oluşu sayesinde mutfağınızda gönül rahatlığı ile saklayabilir, dilediğiniz zaman sevdiklerinize ya da kendinize sunuma hazır hale getirebilirsiniz.

Siz de Pınar Kido Kakaolu Sütü satın almak için hemen tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: