Pınar Kido Muzlu Süt 1/5

Pınar Kido Muzlu Süt 1/5
Ürün Kodu: 53545

SATIŞ FİYATI:
1,05 KDV DAHİL
AD
Pınar Kido Muzlu Sut 1/5

Çocukların tercihi olan Pınar Kido Muzlu Süt, sağladığı faydalı özellikleriyle ön plana çıkıyor. İçerdiği besin değerleri ile küçük çocukların enerji ve kalsiyum ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik birçok faydalı etkisi bulunuyor.

Katkı maddesi içermeyen yapısı ile aileniz için doğal lezzetlerden oluşan bir tüketim olanağı sunuyor. Çocukların özellikle gelişim çağında süt içme alışkanlığı kazanması için lezzetli tadı ile yardımınıza koşuyor. İçerdiği lezzetli meyve aromalarıyla çocuğunuzun bu alışkanlığı çok daha rahat kazanmasını sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü sütler kategorisinde yer alan Pınar Kido Süt, çocuğunuzun enerjik bir gün geçirmesinde de faydalı bir rol oynuyor.

200ml. şeklindeki kutular şeklinde sunulan süt, içeriğinde gerçek meyve tatlarını barındırıyor. Çocuğunuz Pınar Kido sütünü içerken hem eğlenecek, hem de sütün sağladığı gerçek meyve tadıyla süt içme alışkanlığını kazanacak. Kimyasal içermeyen küçük kutu yapısıyla da hem kolayca taşınıyor, hem de geri dönüşüme katkı sağlıyor. Türkiye'nin ilk gerçek meyve barındıran sütü olarak da birçok aile tarafından güvenle tercih ediliyor.

Ara öğünlerinizin lezzetli tamamlayıcısı olan Pınar Kido Muzlu Sütü hemen sepetinize ekleyebilir, tek tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: