Pınar Krema 200 ml

Pınar Krema 200 ml
Ürün Kodu: 16680

SATIŞ FİYATI:
4,99 KDV DAHİL
AD
Pınar Krema 200 ml

CarrefourSA reyonlarında,krema ve kaymak bölümünde yer alan Pınar Krema; %100 doğal ve katkısız üretiliyor, mutfakta kendimizi gurme şefler gibi hissetmemizi sağlıyor. Pınar Krema; kullanıldığı yemeklere parmak ısırtan bir lezzet kazandırıyor.

Ocaktan almamıza yakın eklediğimiz bir yemek kaşığı Pınar Krema; hem sebze çorbalarınızın görüntüsünü tamamlıyor , hem de tadını iştahla kaşıklanır hale getiriyor. Pınar Kremayı soslara eklediğimizde ise; istenilen yoğunluğu verirken, dokusunun da saten pürüzsüzlüğünde olmasını sağlıyor. Meyveli tartların ve sütlü tatlıların yanında, tabakta şıklık yaparak servis edebileceğimiz Pınar Krema; sütlaca, altını kapatmaya yakın bir iki yemek kaşığı ilave ettiğimizde hem görüntüsünü, hem de tadını doyum olmaz bir hale getirirken; kişlere eklediğimizde de nokta atışı bir yumuşaklık ve tat elde etmemizi sağlıyor.

Ev yapımı dondurma ve trüf hazırlarken, sufle gibi çikolatalı tatlılar yaparken kullandığımız lezzet arttırıcı Pınar Krema; mutfağa girdiğimiz her an, lezzet dağıtmamızı sağlıyor. Evi mis gibi kokusuyla saran keklerimizi yaparken; süt yerine Pınar Krema kullanmak tadını ve dokusunu güzelleştiriyor.

200 ml pratik kutusunda satılan, yemek, çorba ve tatlılarımızı daha da lezzetlendiren bu ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: