Pınar Light Süt 500 ml

Pınar Light Süt 500 ml
Ürün Kodu: 3963

SATIŞ FİYATI:
2,30 KDV DAHİL
AD
Pınar Light Süt 500 ml

CarrefourSA reyonlarında light uzun ömürlü sütler reyonunda yer alan Pınar Light Süt, kıvamlı yapısı ve enfes lezzeti ile ön plana çıkıyor. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte güvenle tüketebileceğiniz light süt ile günün her anında sofralarınızı lezzetlendirerek bir şölen haline getirebilirsiniz.

Çocukların gelişimine yardımcı olan ve sindirimi kolaylaştıran light sütün eşsiz tadını çeşitli tariflerinizde kullanabilirsiniz. Hamur işlerinde, yemeklerde, soslarda ve mısır gevreklerinde sık sık kullanabilir, yiyeceklerinizin besin değerini yükseltebilirsiniz. Sizler için özen ile 500 ml'lik paketler halinde hazırlanan light sütü kahvaltılarda gevreklerle veya yumurta ve peynir ile, öğle yemeklerinde atıştırmalıkların yanında ve gece yatmadan önce tüketebilirsiniz.

Uzun raf ömrü sayesinde, uzun süre saklayabilir, paket bitene kadar light sütün keyfine varabilirsiniz. A ve C vitamini açısından oldukça zengin olan süt, günlük besinlerinize ekstra lezzet katar. Metabolizmayı çalıştırma ve kolay hazmedilme özellikleriyle hem vücudunuza hem de damak tadınıza fayda sağlayan light süt ile gerçek süt lezzetini keyifle deneyimleyebilirsiniz.

Ürünü kolay ve hızlı bir şekilde sepetinize ekleyip satın alabilir, alışverişinize keyif ile devam edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: