Pınar Milföy 500 g

Pınar Milföy 500 g
Ürün Kodu: 367322

SATIŞ FİYATI:
4,25 KDV DAHİL
AD
Pınar Milföy 500 g

Yemek hazırlamak için çok fazla zamanınız olmadığında veya farklı lezzetlere sahip börek ve tatlılar yapmak istediğinizde, dondurulmuş hamurlara yönelebilirsiniz. CarrefourSA tarafından Pizza ve Hamur İşleri reyonunda sunulan Pınar Milföy 500 g ile kısa sürede birbirinden lezzetli börekler hazırlayabilir, çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin yanında keyifle tüketebileceğiniz tatlılara imza atabilirsiniz. Yapısı sayesinde, derin dondurucunuzdan çıkardıktan kısa bir süre sonra yumuşayarak şekil vermenize olanak tanıyan kıvam kazanan ürünü, üzerine yumurta sarısı sürdükten sonra susam ya da çörekotuyla zenginleştirebilirsiniz.
İçeriğindeki yoğun karbonhidrat ve yağ sayesinde son derece besleyici olan ürün, gün boyu tüketmeniz gereken enerjinin önemli bir kısmını rahatlıkla karşılar. Hazır hamurla yapılan yemekleri özellikle sporla ilgileneler veya fiziksel aktivite gerektiren işlerde çalışanlar keyifle tüketebilirler. Konuklarınıza hızlıca hazırlayıp ikram edebileceğiniz leziz yemekler ve tatlılar yapmanızı sağlayan ürünün içine peynir, sosis, sucuk gibi yiyeceklerin yanı sıra biber ve soğan gibi sebzeleri yerleştirebilir, hazırladığınız börekleri fırında pişirebilirsiniz. Krem çikolata, fındık ezmesi ya da çeşitli reçelleri kullanarak tadına doyulmaz tatlılar da hazırlayabilir, konuklarınıza kısa sürede servis edebilirsiniz.
500 gramlık kullanışlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.




Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: