Pınar Organik Light Süt 1 lt

Pınar Organik Light Süt 1 lt
Ürün Kodu: 342493

SATIŞ FİYATI:
4,30 KDV DAHİL
AD
Pınar Organik Light Sut 1 lt

Lezzeti ve kalitesiyle ön plana çıkan Pınar Organik Light Süt, CarrefourSA süt ve kahvaltılık reyonunda sizlerin beğenisine sunuluyor. Organik sütlerin sağladığı bütün faydaların yanında, düşük kalorili süt arayanların da güvenle tercih edebileceği bir ürün olarak öne çıkıyor.

Doğal yöntemlerle üretilen organik light süt, pastörize edildiği için uzun raf ve kullanım ömrüne sahiptir. Bu sayede, organik ürünlerin doğallığından ve lezzetinden vazgeçemeyenlerin uzun süreler boyunca kullanabilecekleri bir üründür.

Düşük kalorili olması, diyet yapanlar için oldukça önemli avantajlar barındırıyor. Süt içerisinde yağ tadını sevmeyenler de, % 0.1 gibi düşük yağ oranına sahip olan bu sütü tercih edebilirler. Günlük tüketimin yanı sıra pasta, börek gibi hamur işlerinde ve sütlü tatlılarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Pınar organik sütle, çocuklarınız için hem besleyici hem de sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz. Kalsiyum, potasyum, fosfat ve magnezyum içeriği bakımından oldukça zengin olan bu süt, çocuklarınızın sağlıklı gelişimleri için son derece faydalıdır. Siz gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanırken çocuklarınız da, doğadan gelen bu lezzeti çok sevecekler.

1 litrelik paketler halinde satılan bu sütü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: