Pınar Organik Light Süt 200 ml

Pınar Organik Light Süt 200 ml
Ürün Kodu: 368634

SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Pınar Organik Light Süt 200 ml

Sağlıklı formülü ve lezzetli tadıyla Pınar Organik Light Süt 200 ml, CarrefourSA’nın tam yağlı uzun ömürlü sütler bölümünde yer alıyor. Kendinizin ve ailenizin beslenmesinde güvenle tüketebileceğiniz ürünü, yemek tariflerinizde de kullanabilirsiniz.

Doğal koşullarında yaşayan ineklerden üretilen organik süt, el değmeden paketleme tekniğiyle güvenli bir tüketim sunuyor. İçeriğindeki kalsiyum, fosfor, potasyum gibi mineraller ve A, B, D, E ve K vitaminleriyle zengin bir besin kaynağı seçeneği yaratıyor. Formunu korumak isteyenlerin ve beslenmesine dikkat eden tüketicilerin severek içtiği süt, düşük kalorisiyle sağlıklı gıda tüketiminize yardımcı oluyor. Doğal formülü sayesinde kendi beslenmenizin yanı sıra çocuklarınıza da verebilir, sağlıklı büyümelerine katkıda bulunabilirsiniz.

200 mililitrelik pakette sunulan ürünü, buzdolabınızda son tüketim tarihine kadar saklayabilirsiniz. Çantanızda pratik bir şekilde taşıyabileceğiniz ürünü ister seyahatlerinizde isterseniz de iş yerinizde içebilirsiniz. Dilerseniz, çocuğunuzun beslenme çantasına koyarak gün içerisinde sağlıklı gıdalar tükettiğinden emin olabilirsiniz. Gün içerisindeki tüketiminizin yanı sıra poğaça, pasta veya kek gibi hamur işi tariflerinize ekleyebilir, çeşitli meyvelerle tatlı ve sağlıklı içecekler hazırlayabilirsiniz.

Sağlıklı ve lezzetli light ürünü hemen denemek için sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: